Masz pytania? Zadzwoń: +48 (94) 307 00 91

Turbiny wiatrowe pionowe

Pierwszym pytaniem jakie należy sobie zadać jest, czy zainstalowanie turbiny wiatrowej jest właściwym wyborem dla Ciebie. Umiejscowienie turbiny,  lokalizacja;  ma ogromne znaczenie przy podjęciu decyzji o zainstalowaniu system pozyskiwania energii z wiatru. Na szczęście ZGE oferuje pełną i bezkonkurencyjną pomocy w tej dziedzinie.

Chociaż istnieje wiele źródeł, które pomagają oszacować lokalną prędkość wiatru, to musisz wiedzieć, iż wiatr znacznie się różni w małej skali i te źródeł informacji nie mogą być wystarczające dla podjęcia decyzji o konkretnej lokalizacji. Posiadamy wiele rozwiązań by pomóc Ci w podjęciu decyzji! Nasza pierwszą propozycją jest kontakt z naszą firmą.

Nasi eksperci od lokalizacji i planowania, na co dzień zajmują się dostarczaniem niezbędnych informacji dotyczących warunków pogodowych w poszczególnych regionach i miejscowościach, oni będą w stanie zapewnić oszacowanie, ile energii turbina może dostarczyć. Pomogą w określeniu najlepszej lokalizacji na nieruchomości, czy to dach, wzniesienie itd. 
 
Chociaż wiatr był wykorzystywany przez wieki, to dopiero niedawno pojawiły się możliwości zastosowania go w nowoczesnych rozwiązań energetycznych. Wiele lat temu, energia wiatrowa często była wykorzystywane do pompowania wody ze studni, mielenia ziarna i jako siła napędowa fabryk włókienniczych. W ciągu ostatnich dwudziestu lat, postęp technologiczny sprawił iż w konstrukcji zmniejszono koszt energii wiatrowej o ponad 80 procent, co sprawiło że wiatr stał się najtańszą formą pozyskiwania energii odnawialnej. W 2008 pojawiły się projekty turbin nowej generacji, które zwiększyły moc i efektywność oraz zmniejszały emisję hałasu i zapewniały maksymalne bezpieczeństwo użytkowników. Nasz sukces doprowadził do nawiązania współpracy produktowej z General Electric i  wieloma wiodącymi producentami na świecie z segmentu energii odnawialnej.
 
 
 
Dlaczego pionowe turbiny wiatrowe?
Turbiny wiatrowe są zaprojektowane w celu wytworzenia energii w szerokim zakresie prędkości wiatru i warunków wiatrowych. Turbiny wiatrowe o pionowej osi obrotu poszły o krok dalej, wykorzystując w wiatry ze wszystkich stron jednocześnie. Turbiny wiatrowe ZGE są również bardzo ciche i prezentują się wyśmienicie nadając otoczeniu zapierający dech w piersiach widok.
 
Dlaczego wiatr?

Energia wiatru jest jednym z najbardziej atrakcyjnych zasobów odnawialnych. Zachęcamy do pozyskiwania czystej produkcji energii - w domu lub  w firmie. Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego urządzenia, dzięki ekologicznej metodzie pozyskiwania energii możesz skorzystać z wielu programów dopłat i ulg. Zge turbiny wiatrowe są doskonałym wyborem dla miejskich i wiejskich klientów, deweloperów komercyjnych i domów mieszkalnych. Odwiedź nas aby dowiedzieć się więcej!

DLA INSTYTUCJI
Bezpośrednią pochodną rozwoju gospodarczego jest wzrost zapotrzebowania na energię...
DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO
Zielona Grupa Energetyczna jest wykonawcą i administratorem instalacji...
LOGO Zielona Grupa Energetyczna Copyright © 2020 Zielona Grupa Energetyczna

Start    Produkty i Usługi   O firmie   Kontakt

Zielona Grupa Energetyczna - oświetlenie uliczne led, fotowoltaika, turbiny wiatrowe pionowe,
farmy wiatrowe, zasilanie dla telekomunikacji, ładowanie samochodów...