Masz pytania? Zadzwoń: +48 (94) 307 00 91

Oferta dla Fotowoltaiki

Termin fotowoltaika (PV) łączy dwa słowa: „foto” w znaczeniu światło oraz „voltaic” w znaczeniu elektryczność. Technologie fotowoltaiczne stosowane są do przekształcania promieniowania słonecznego (światła) w elektryczność.
 

Do zamiany promieniowania słonecznego na energię elektryczną stosowane są materiały półprzewodnikowe o specjalnych właściwościach. Najczęściej stosowanym półprzewodnikiem jest krzem. Jest to drugi co do ilości występujący pierwiastek na Ziemi. Prąd stały (DC) generowany jest przez działanie światła. Często stosuje się falowniki do przekształcania prądu stałego w częściej używany prąd zmienny (AC). 

 

 

 

Oferujemy instalacje elektrowni słonecznych - fotowoltaicznych dopasowane do twoich potrzeb oraz całkowity nadzór nad instalacją i pełny serwis.

Przygotowane przez nas projekty gwarantują optymalne dopasowanie wszystkich komponentów systemu oraz tym samym najlepsze uzyski w produkcji energii elektrycznej, przez wiele lat.

Dobrej jakości system PV produkują energię elektryczną do lokalnej sieci energetycznej praktycznie bezobsługowo, a jego spodziewany okres użytkowanie wynosi 30 lat i więcej.

Gwarancja produkcji prądu dla modułów ZGE wynosi 25 lat dla 80% ich sprawności nominalnej, dla inwerterów ZGE 5 lat z możliwością jej przedłużenia, a aluminiowy system montażowy ZGEClick objęty jest 25-letnią gwarancją producenta.

Największą zaletą kompletnych zestawów elektrowni słonecznych ZGE Solar jest ich wysoka jakość, z możliwością skalowania systemów od małych elektrowni słonecznych o mocy 3kW po wielkoformatowe o mocy 1MW i więcej.

Teraz w Polsce wszystkie komponenty systemu ZGE Solar oferowane są w zestawach zaprojektowanych w taki sposób by osiągnąć najwyższe parametry wytwarzania energii i bezpieczeństwa inwestycji.

 

      

 

 

 

   

 

DLA INSTYTUCJI
Bezpośrednią pochodną rozwoju gospodarczego jest wzrost zapotrzebowania na energię...
DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO
Zielona Grupa Energetyczna jest wykonawcą i administratorem instalacji...
LOGO Zielona Grupa Energetyczna Copyright © 2020 Zielona Grupa Energetyczna

Start    Produkty i Usługi   O firmie   Kontakt

Zielona Grupa Energetyczna - oświetlenie uliczne led, fotowoltaika, turbiny wiatrowe pionowe,
farmy wiatrowe, zasilanie dla telekomunikacji, ładowanie samochodów...