Masz pytania? Zadzwoń: +48 (94) 307 00 91

Ładowanie samochodów

ZGE Charger daje swoim użytkownikom pewność, że energia używana w samochodzie jest dostarczany w 100% przez źródła czystej energii odnawialnej produkowanej bezpośrednio na miejscu. Turbina wspaniale komponuje się w śród zieleni miejskiej, moc 4 kW oraz wykorzystanie zaawansowanych technologii  ZGE, oferuje doskonały dodatek do stale rozwijającej się infrastruktury niezbędnej do obsługi pojazdów elektrycznych.
 
 
 
Zaawansowany panel obsługi zamontowany jest u podstawy, gdzie elementy są bezpiecznie. Baza zawiera ekran dotykowy, który prowadzi użytkownika przez różne opcje ładowania,  proste komunikaty i powiadamiania wyswietlają się w zrozumiały sposób dla użytkownika. Panel może służyć do wyświetlania reklam i  wiadomości w razie potrzeby
 
 
Technologia 

ZGE pracuje na opatentowanych, nowych rewolucyjny rozwiązaniach podwójnej osi obrotu, która eliminuje główną przyczynę wątpliwości jak to jest w innych pionowych turbinach wiatrowych o pionowej osi obrotu - przedwczesne uszkodzenie łożyska. Dzięki zastosowanej technologii, nasze turbiny znacznie wyprzedzają konkurencję poprzez rozłożenie zarówno poziome i pionowe siły wzdłuż osi. Dla Ciebie oznacza to zwiększoną trwałość i produkcji energii elektrycznej wraz z obniżeniem drgań i zwiększeniem odporność na uszkodzenia. 

 

    

DLA INSTYTUCJI
Bezpośrednią pochodną rozwoju gospodarczego jest wzrost zapotrzebowania na energię...
DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO
Zielona Grupa Energetyczna jest wykonawcą i administratorem instalacji...
LOGO Zielona Grupa Energetyczna Copyright © 2020 Zielona Grupa Energetyczna

Start    Produkty i Usługi   O firmie   Kontakt

Zielona Grupa Energetyczna - oświetlenie uliczne led, fotowoltaika, turbiny wiatrowe pionowe,
farmy wiatrowe, zasilanie dla telekomunikacji, ładowanie samochodów...