Masz pytania? Zadzwoń: +48 (94) 307 00 91

FINANSOWANIE

 Doradzamy międzynarodowym firmom, które chcą zainwestować w Polsce oraz rodzimym przedsiębiorcom w zakresie pozyskiwania pomocy publicznej na rozwój biznesu. Doradztwo obejmuje zarówno pomoc w pozyskiwaniu finansowania z funduszy Unii Europejskiej, unijnych inicjatyw typu JESSICA, jak również programów krajowych, m.in. ze środków NFOŚiGW czy NCBiR.

Doradzamy naszym klientom w toku rozmów i ustaleń z organami odpowiedzialnymi za przyznanie pomocy publicznej na szczeblu krajowym oraz unijnym. Asystujemy klientom realizującym tzw. „duże projekty inwestycyjne” w procesie zgłoszenia oraz notyfikacji pomocy przez Komisję Europejską.

Przygotowujemy kompleksowe analizy i dokumentację wspierającą proces zatwierdzania pomocy publicznej przez instytucje europejskie oraz krajowe.

 

Asystujemy też firmom w procesie odwoławczym. Przygotowywane przez nas pisma o ponowne rozpatrzenie sprawy poparte są zawsze głęboką analizą stanu faktycznego, w jakim znajduje się przedsiębiorstwo. Kilkakrotnie reprezentowaliśmy naszych klientów w procesach odwoławczych przed WSA i NSA zakończonych sukcesem i zmianą stanowiska Ministerstwa Gospodarki oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

DLA INSTYTUCJI
Bezpośrednią pochodną rozwoju gospodarczego jest wzrost zapotrzebowania na energię...
DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO
Zielona Grupa Energetyczna jest wykonawcą i administratorem instalacji...
LOGO Zielona Grupa Energetyczna Copyright © 2020 Zielona Grupa Energetyczna

Start    Produkty i Usługi   O firmie   Kontakt

Zielona Grupa Energetyczna - oświetlenie uliczne led, fotowoltaika, turbiny wiatrowe pionowe,
farmy wiatrowe, zasilanie dla telekomunikacji, ładowanie samochodów...