Masz pytania? Zadzwoń: +48 (94) 307 00 91
Tu jesteś  >>  Strona główna  >>  Produkty i Usługi  >>  Farmy wiatrowe

Farmy wiatrowe

Pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych od kilku lat stanowi jeden z najprężniej rozwijających się sektorów branży energetycznej w Polsce i na świecie. Z powodu coraz większego nacisku kładzionego na redukcję emisji gazów cieplarnianych,  produkcja energii z odnawialnych źródeł stanowi coraz częściej stosowaną alternatywę dla energii pozyskiwanej z paliw kopalnych. 
 
 
ZGE Wind zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji budowy farm wiatrowych w Polsce. Nasza oferta obejmuje koordynację inwestycji na każdym z etapów jej realizacji począwszy od wyboru najkorzystniejszej lokalizacji, poprzez pozyskanie niezbędnych pozwoleń i decyzji administracyjnych, etap budowy, aż do momentu rozpoczęcia eksploatacji elektrowni wiatrowej i całościowy nadzór na prawidłowym funkcjonowaniem projektu.
 
Od kilku lat zdobywamy doświadczenia realizując projekty małych i średnich farm wiatrowych przy współpracy z najlepszymi ekspertami w branży energetyki odnawialnej w kraju i na świecie. Wyróżniamy się jakością oferowanych usług oraz szybkością ich wykonania.
Przez ostatnie lata uczestniczyliśmy przy budowie farm wiatrowych na terenie województwa zachodniopomorskiego realizowanych przez firmy zagraniczne. Obecnie zajmujemy się koordynacją całości projektów budowy instalacji wiatrowych.
 

ZGE Wind poszukuje optymalnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Gwarantujemy profesjonalizm i kompleksowość wykonywanych usług. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. 

 

    

 

 

DLA INSTYTUCJI
Bezpośrednią pochodną rozwoju gospodarczego jest wzrost zapotrzebowania na energię...
DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO
Zielona Grupa Energetyczna jest wykonawcą i administratorem instalacji...
LOGO Zielona Grupa Energetyczna Copyright © 2020 Zielona Grupa Energetyczna

Start    Produkty i Usługi   O firmie   Kontakt

Zielona Grupa Energetyczna - oświetlenie uliczne led, fotowoltaika, turbiny wiatrowe pionowe,
farmy wiatrowe, zasilanie dla telekomunikacji, ładowanie samochodów...